У екзотичному створінні мають намір розвинути навики прогнозиста - як у його славнозвісного родича - німецького восьминога оракула Пауля. Тренування почнуть щойно той адаптується до нового середовища - спершу український оракул вгадуватиме результати матчів української Ліги, а за рік спробує себе на європейські арені.

“Збираємося скористатися його талантами, дізнатися чи буде він визначати результати матчів, чи не буде. Найближчим часом побудуємо будиночки і будемо дивитися на його таланти. Сподіваємося, що до Євро-2012 восьминіг вже придбає у нас здатності вгадувати команди”, - каже керівник акваріуму Віктор Жиленко.

Розміри тримісячного Павлика поки не надто вражають, та росте він дуже швидко. Відтак для молюска вже підшукують нове просторе помешкання. Кримському восьминогу притаманний грайливий характер, а зміни настрою видає його колір шкіри. Майбутній оракул залюбки йде до рук та любить ласувати мідіями та замороженими крабами.

По сусідству з восьминогом Павликом мешкає незвичне сімейство - 77 крокодилят. Вже незабаром, вони стануть першими мешканцями крокодилячої ферми. Це незвичне потомство - рідні по крові та унікальний випадок для України - крокодили народилися від одних батьків та всі одразу.

“Тримаємо їх всі разом для того, щоб вони з дитинства звикли жити зграєю, якщо їх висаджувати разом, коли вони будуть великі, то вони будуть лаятися, кусатися, це означає що будуть жертви і руйнування. А якщо вони з дитинства разом виростуть одночасно, то все буде нормально, вони спокійно будуть жити разом і нікого не кривдити”, - вважає керівник акваріуму Віктор Жиленко.

За добу ці майже 80 плазунів з’їдають понад 10 кілограмів курятини, яловичини та риби. Аби ніхто не залишився голодним, годують їх щодня, а не двічі на тиждень, як належить. Для працівників акваріуму кожен крокодильчик - особливий.

“У принципі вже відрізняємо багатьох, різна поведінка, у когось ніс підбитий, хтось вкушений. Відмінності у них є, це тільки здається, що їх відрізнити не можна, коли з ними кожен день спілкуєшся за характером вже кожного знаєш”, - розповідає управляючий Віталій Стуканов.

Окрім восьминога та сімейства крокодилів, в акваріумі мешкає 250 видів риб, які такі ж незвичні і популярні серед відвідувачів.