Пряма трансляція на
Останні випуски

Україна повинна розглянути питання санкцій щодо Білорусі, – Самусь

- Читать новость на русском

В Росії затримали українського журналіста Романа Сущенка, в Білорусі – Павла Шаройка. Це стандартна історія: силовики вважають, що журналісти збирають інформацію.

Про це у прямому ефірі 24 Каналу розповів заступник директора Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Михайло Самусь.

За його словами, Білорусь тривалий час позиціювала себе, як нейтральна країна для перемовин. Але водночас влада сусідньої держави дозволяє проводити Росії військові навчання, голосує проти українських резолюцій в Раді безпеки ООН. Це свідчить про політичну співпрацю Білорусі з країною-агресором.

До сьогодні, до затримання Павла Шаройко, українська сторона закривала очі навіть на те, як Білорусь повела себе в справі Павла Гриба, коли російські спецслужби викрали його на території начебто суверенної країни. Настав час заявити, що Білорусь – не незалежна держава, бо працює в унісон з Російською Федерацією,
– зазначив Михайло Самусь.

Зважаючи на активну співпрацю двох сусідніх держав, Україна повинна розглянути питання санкцій щодо Білорусі, впевнений Михайло Самусь.

Нагадаємо, що у Білорусі затримали українського журналіста, попередньо провівши обшуки в його помешканні. Павло Шаройко робив репортажі про Мінську контактну групу з врегулювання ситуації на Донбасі, про військові навчання Росії в Білорусі і про викраденого українця Павла Гриба. Ймовірно, саме через таку тематику його і затримали.

Павло Шаройко наразі перебуває в ізоляторі КДБ. Після того, як Україна надіслала відповідну ноту протесту, до затриманого таки впустили консула. Консулу повідомили, що звинувачують журналіста у шпигунстві.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі