Про це повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”.

Рішення провести випробування прийняли на Міжвідомчій нараді за участі Апарату РНБО України, Концерну, Міноборони, ГШ ЗСУ та інших військових формувань, а також представників вищих навчальних закладів, виробників БпАК. Сторони обговорили питання вітчизняного розроблення та серійного виробництва безпілотників в Україні на підприємствах ДК “Укроборонпром",
- йдеться в повідомленні.

Узагальнені результати випробувань, аналіз та пропозиції будуть в стислі терміни надіслані до Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експертного контролю. Також планується в другій декаді листопада провести науково-практичну конференцію.

Читайте також: “Укроборонпром” знайшов заміну Росії для співпраці

Заступник генерального директора "Укроборонпрому" Олександр Стеценко зазначив, що нині в Україні існує потенціал для створення власних безпілотних авіаційних комплексів тактичного і оперативно-тактичного призначення, а в перспективі – ще й стратегічного.

Як відомо, державний концерн "Укроборонпром" має намір наступного року виробити продукції на 17 мільярдів гривень для Збройних Сил України. З кінця літа "Укроборонпром" перейшов на новий графік роботи. Тепер підприємства об'єднання працюватимуть у три зміни.