10 червня відновив роботу завод Eurocar у селі Соломоново Закарпатської області. Про це компанія повідомляє на своїй офіційній сторінці у фейсбуці.

Зверніть увагу Відомий готельний бренд Marriott нарешті призупиняє всю діяльність у Росії

Відомий виробник авто знову працює в Україні

ŠKODA AUTO надає відчутну підтримку на економічному фронті й відновлює поставки автомобілів ŠKODA в Україну у форматі SKD,
– мовиться в повідомленні.

Першу партію авто Škoda вже відвантажили. Вона налічує 80 моделей кросоверів KODIAQ і KAROQ.

Виробник авто наголошує, що збільшення обсягів виробництва буде напряму залежати від розвитку війни в Україні. Адже вільні приміщення заводу й надалі слугуватимуть центром проживання тимчасово переміщених осіб.

Іноземні компанії надалі припиняють роботу в Росії

  • Відомий готельний бренд Marriott родом зі Сполучених Штатів Америки зважився заморозити всі бізнес-процеси у Росії. Хоч сталося це аж через 100 днів повномасштабного вторгнення.
  • Косметичний гігант Wella припинив постачання до Росії. Компанія працювала в країні 28 років. Салони краси Росії активно користувалися продукцією від німецького виробника: на засоби для фарбування волосся Wella припадало до 40% ринку. Згідно із повідомленням Wella Company, компанія більше не виробляє і не продає в Росії продукцію під своїми брендами.
  • Виробник одягу Marks & Spencer заявив про закриття своїх магазинів у Росії. Компанія припинила поставки в магазини в березні, але тепер заявила, що "повністю вийде з російської франшизи", оскільки це "бізнес, орієнтований на цінності".

Зверніть увагу – Зеленський звернувся до українців у ніч проти 11 червня: відео