Трагедія сталася 14 березня в місті Равенна, в квартирі загиблої на вулиці Санті Балдіні. Сусіди, через крики, викликали карабінерів, а ті пожежників. Вони виламали двері і побачили трагічну картину. Українка при появі правоохоронців кинулась з балкону 2-го поверху та впала на автомобіль, припаркований внизу. Правоохоронцям наразі не зрозуміло, чи це була спроба самогубства чи втечі, повідомляється на сайті товариства "Українці в Італії".

Жінка отримала легкі поранення і після арешту доставлена в психіатричну клініку, для отримання медичної допомоги. На першому допиті українка не змогла пояснити свій вчинок, перебуваючи у стані шоку та психічного збудження.

За словами сина загиблої, матір була дуже задоволена українкою, яка працювала в них з грудня минулого року. В день трагедії, напередодні, жінка просила у господарів 3 місяці відпустки, бо планувала зайнятися лікуванням своєї дитини. Роботодавці не погодились, адже за законодавством можна лише 1 місяць. Тому в разі не повернення, вони попередили, що візьмуть на роботу іншу людину.