За інформацією Федерації плавання України, результат українки — 56.91. Срібло завоювала японська плавчиха Саяке Акасе із результатом 58.25, а бронзу — триразова чемпіонка світу угорська плавчиха Катінка Хоссу (58.75).

Окрім того, Зевіна сьогодні виборолоа ще й бронзу (400 метрів) вільним стилем, фінішувавши із результатом 4:05.03. Золото і срібло дісталися іспанкам Мелані Коста (4:01.71) та Гарсії Бельмонте (4:04.77).

"Дарина Зевіна — одна з лідерів української національної збірної з плавання. Завдяки своєму професіоналізму на змаганнях у Москві вона завоювала три золотих та бронзову медалі", — каже головний тренер збірної команди України з плавання Андрій Сердінов.

Нагадаємо, вчора українка Дарина Зевіна здобула перемогу у фіналі Кубка світу FINA у Москві на дистанції 50 метрів плавання на спині.