Відео падіння бельгійки та дружньої підтримки від української спортсменки опублікували European Athletics у Twitter.

Під час бігу 22-річна бельгійка Рене Ейкенс впала в боротьбі з суперницею з Франції. Українська спортсменка фінішувала першою (2:04.07) і повернулася, аби допомогти підвестись та перетнути фінішну пряму бельгійці.

Рене Ейкенс перед тим, як впасти, займала четверту позицію та намагалася пробратись у трійку лідерів, це дозволило б спортсменці пройти в наступний етап змагань. Після падіння, Рене розплакалася, але Прищепа під оплески стадіону заспокоїла колишню суперницю.

Завдяки перемозі, Наталія Прищепа відібралась в півфінал.

Нагадаємо, українка Аліна Цвілій зуміла фінішувати другою у спортивній ходьбі на 50 кілометрів на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Це вже друга медаль збірної України на цьому турнірі. Вона показала результат 4:12:44, відставши від першого місця, яке посіла португальська спортсменка Інес Хенрікс, на 3:23 хвилини. Час, який показала Аліна Цвілій, став національним рекордом для України.