Перемогу дівчина присвятила колегам, які стикаються з погрозами та насильством через журналістську діяльність. Міжнародну нагороду журналістка програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" отримала за висвітлення судової реформи в Україні.

Церемонія відбулась 2 листопада в місті Гаага (Нідерланди). У цьому місті розташовані відомі міжнародні правові фундації: Міжнародний суд ООН та Міжнародний кримінальний суд.

Можливо, це трохи нудна тема, але неймовірно важлива. Саме від успіху судової реформи залежить, чи буде працювати система правосуддя в Україні. Це остання ланка, яка відділяє корупціонерів від реального покарання. І ми маємо про це говорити,
– зазначила Марина.

У номінації "Newcomer of the year" змагались також журналісти з Філіппін та Еквадору. Однак, саме українка здобула переможну статуетку та спеціальну стипендію від фонду ім. Ганса Верплоега.

Читайте також: Румунська ведуча кумедно сконфузилась, показавши в ефірі оголені сідниці

"Я присвячую цю нагороду моїм колегам-журналістам, які стикаються з погрозами та насильством, але не зупиняються заради викриття правди", – сказала Марина під час церемонії.

Від старту судової реформи у жовтні 2016 року, Марина Ансіфорова слідкувала за її перебігом, викриваючи суддів-корупціонерів. Спочатку у спецпроекті "Наші гроші. Досудилися", згодом – у сюжетах головної програми “Наші гроші”, вона розповідала про приховані статки суддів і порушення в деклараціях, незаконне збагачення та хабарі, махінації зі службовими квартирами.

Завдяки циклу сюжетів Марини Ансіфорової про конкурс до оновленого Верховного суду, його залишили декілька одіозних кандидатів, зокрема судді Павло Вовк, Артур Ємельянов, Олег Голяшкін, Тетяна Жайворонок та Ярослав Романюк.