За цей час вони знешкодили 18 642 одиниці боєприпасів.


На наявність вибухівки піротехніки перевірили 849 адміністративних будівель. Піротехніки обстежили більше 1102 га території та 38 га акваторії, – розповів голова ДСНС України Сергій Бочковський.

Проте на звільнених територіях ще безліч вибухових предметів. Мирні жителі повідомляють про "знахідки" ледь не щодня. Минулої доби фахівці виявили та вилучили 181 вибухонебезпечний предмет.
Нині серед піротехніків у зоні проведення АТО відбувається ротація, інформує прес-служба ДСНС України.


З Рівненської області до міста Слов’янськ вирушили 5 членів групи піротехнічних робіт. Крім того, для відновлення життєзабезпечення території міста та ротації, у зону проведення АТО вирушили двоє із групи інженерних робіт та двоє медичних працівників аварійно-рятувального загону спецпризначення Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області на спеціальних автомобілях. Також до Слов’янська вирушив загін рятувальників із Кіровоградщини, – сказав Сергій Бочковський.

Поїхали на схід країни і рятувальники із Чернігівщини. Вони забезпечуватимуть життєдіяльність транзитного пункту в місті Сватове Луганської області для жителів, що тимчасово покинули територію проведення АТО.

Як відомо, днями у зоні АТО загинув один співробітник ДСНС України.