Про це повідомив друг потерпілого, нардеп Віталій Купрій.

Ситуація складна, адже вірус дуже швидко поширюється: спочатку захворіла одна дитина і в вже незабаром симптоми з’явились і в дорослих.

Читайте також: В Україні не стихає епідемія ботулізму

"Приїхали 20 липня, на третій день молодша дитина захворіла вірусом Коксакі, але тоді лікарі не сказали, що це. Після цього перехворіли всі, хворію зараз я, форма хвороби страшна: 4 дня температура 40, потім висип розміром з горох по всьому тілу і лопається, не сплю третій день плюс діарея. і таке було з усіма членами сім'ї", – цитує туриста Купрій.

При цьому, готель мало реагує та відмовляється надавати допомогу. Додому туристи будуть повертатись на загальному літаку, тож є вірогідність, що вірус потрапить в Україну.

"Ця хрень заразна. Інкубаційний період від 10 днів до місяця і заразитися можна повітряно-крапельним шляхом. І ми їдемо в Київ 03.08", – пише турист.

Коксакі дуже небезпечний вірус, що найбільше вражає кишково-шлунковий тракт. Він дуже швидко поширюється, легко передається від людини до людини: при кашлі або через контакт з сечею.

Ускладнення від цього вірусу можуть бути серйозні: вірусний менінгіт, енцефаліт, параліч, перикардит, міокардит і навіть діабет.