Сьогодні від самого ранку ворог обстрілював українські позиції у Зайцевому, що під окупованою Горлівкою. Бійці показали свіжі осколки.

За характером боєприпасів, які тут застосували, можна зробити висновок, що це були міни підвищеної потужності для 120-міліметрового міномету. Вони могли виходити із великої промзони і були поставлені на фугасний колпачок,
— розповів Боєць 17 батальйону 57 Окремої механізованої бригади.

Під прикриттям мінометів наших бійців обстріляли танки та швидко поїхали. Українські захисники стривожені: по той бік фронту працюють далеко не дилетанти: коригування та вогонь вели професіонали.

На передовій бійці хваляться потужним протитанковим гранатометом. Щоправда, він тут скоріше для інтер'єру: стріляти з нього забороняють Мінські угоди.

Саме розповідь про нього перервав ворожий вогонь: за тридцять метрів впала ворожа міна.

Бійці швидко вивели нашу знімальну групу подалі у тил: вже у дорозі журналісти почули, як почала працювати ворожа артилерія.

Українські бійці тут чи не щодня піддаються сильним обстрілам: працюють міномета та ствольна артилерія. Було знищено декілька порожніх будинків. На щастя, серед наших бійців загиблих немає.

Читайте також: У нас немає іншого шляху, як власною кров'ю захистити державу, — Турчинов