Історію героїчної смерті опублікувало Міністерство оборони України:

“При підтримці піхоти одного з батальйонів територіальної оборони танкісти вели бій, визволяючи від диверсійно-терористичних угрупувань населені пункти Щастя та Металіст, що знаходяться поблизу Луганська.

Для перевірки будівель та зачистки від бойовиків особовий склад піхоти спішився. В цей час з одного із прилеглих будинків терористи почали вести прицільний вогонь з автоматів, кулеметів та гранатометів.

Кількома пострілами з РПГ-18 бойовики підбили танк Збройних Сил України Т-64. Він загорівся. Екіпаж швидко погасив пожежу, але вже знову бойову машину завести не змогли. Бойовики активізувалися і почали вести шквальний вогонь зі стрілецької зброї. Танкісти покинули підбиту машину і прийняли бій. Вони відступили до найближчої будівлі та зайняли оборону.

Під час бою навідника гармати було поранено, внаслідок чого він втратив свідомість, і терористи захопили його у полон. Смертельні поранення також отримав ще один член екіпажу — механік-водій.

До останнього тримався командир екіпажу, продовжуючи вести вогонь. Коли він, поранений, з усіх боків оточений бойовиками, підпустив терористів ближче — вирвав чеку гранати і підірвав себе разом із ворогами”.

Зазначимо, запеклі бої в районі Щастя та Металіста тривали 17-19 червня. 17 червня в результаті протистояння в околицях Луганська загинули четверо бійців 24-го батальйону територіальної оборони "Айдар". Також були втрати й серед терористів.

19 червня біля селища Металіст Луганської області українські силовики знищили батальйон терористів "Зоря".

Зараз, за даними РНБО, Щастя і Металіст Луганської області перебувають під контролем українських силовиків.