Про це йдеться у повідомленні, що з’явилось на Facebook-сторінці SkyUp Airlines вдень у вівторок.

Читайте також: Названо найкращий аеропорт України

Тепер небо Європи для нас відкрите! Раді повідомити, що авіакомпанія SkyUp пройшла процедуру ТСО, отримавши дозвіл на польоти у країни Європи!
– зазначено повідомленні.

Про маршрути польотів у Європу в SkyUp Airlines пообіцяли повідомити незабаром.

Як пояснює видання ЦТС, процедура TCO (Third Country Operator Licence) дає авіакомпанії право літати в 28 країн Європи, які входять в EASA (Європейська агенція безпеки авіації).

Окрім країн ЄС, цей сертифікат дозволяє здійснювати польоти в чотири країни, які є членами Європейської асоціації вільної торгівлі – Швейцарія, Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн.

Нагадаємо, в середині вересня авіакомпанія SkyUp, яка позиціонує себе як перший український лоукостер, повідомив про перенесення запуску перших регулярних рейсів на зимовий період. Наразі перевізник виконує чартерні польоти на замовлення туроператора Join UP! з Києва, Харкова, Одеси, Львова та Запоріжжя на курорти Єгипту, Албанії та Туреччини.

Яка історія SkyUp?ТОВ "Авіакомпанія "Скайап" було зареєстровано в червні 2017 року Києві. Компанія не є державною, жодні бюджетні кошти у неї не вкладалися. Головним акціонером SkyUp є ТОВ "ACS-Україна", чиї власники – Тетяна і Юрій Альба. Їм належить туристичний оператор Join UP!. Керує SkyUp авіаційний експерт Євген Хайнацький, який до того працював у низці авіакомпаній. Перельоти компанія здійснюватиме як міжнародні, так і внутрішні, а у перший свій рейс вирушила 21 травня 2018 року.