Громадяни України беруть участь у найбільшій американській лотереї нарівні з жителями США.

Найближчий тираж американської лотереї Мега Мільйони відбудеться у вівторок, 2 жовтня, о 23:00 за північноамериканським східним часом, і на кону величезний джекпот, $ 367 мільйонів. Взяти участь в тиражі може кожен, незалежно від країни проживання.

Виграшні номери за результатами минулого тиражу – 39, 45, 52, 56, 59 і "Мегабол" 15. Вгадай хтось із учасників лотереї в минулий вівторок ці номери, йому (або їй) дістався б грандіозний приз в 336 мільйонів доларів.

Втім, удача посміхнулася жителю Каліфорнії, якому пощастило вгадати п'ять з шести вищезазначених номерів – переможець забрав додому приз в розмірі 1 мільйон доларів!

Ще 21 (!) переможців, які зуміли вгадати чотири з шести виграшних номерів, отримали по $ 10000 кожен! До слова, четверо з них вибрали опцію "мегаплайер", завдяки якій будь-який другорядний приз збільшується в кілька разів, в залежності від номера, під яким випадає відповідна куля Мегаплайер, і отримали на руки по $ 30000 замість $ 10000!

Як легально грати в Мега Мілліонс - США з України

1. Перетнути кордон та придбати квиток особисто

Можна особисто відправитися в США, щоб придбати квиток лотереї Мега Мілліонс у офіційного рітейлера, за умови, що потім квиток не буде покидати меж США.

2. Зареєструватися на сайті і взяти участь в лотереї онлайн

Брати участь в лотерейних тиражах США з України так само просто, якщо б ви перебували там особисто. Все, що для цього потрібно зробити – придбати лотерейні білети Мега Мільйони до тиражів, які проходять в Орландо, щовівторка і щоп'ятниці о 23:00 EST на сайті TheLotter онлайн!

Вибирайте 5 основних номерів від 1 до 70, а також куля "Мегабол" з діапазону 1-25, збіг яких дозволить зірвати надзвичайний американський джекпот або 8 другорядних призів!

Переможці в Mega Millions на TheLotter

У 2009 році переможцем Mega Millons став гравець theLotter з Нью-Йорка. Т.К. виграв другий приз лотереї, $ 250,000.

Ще один гравець TheLotter зі Швейцарії зірвав другий приз у розмірі $ 250 тисяч в 2011 році Везучий житель Швейцарії вгадав всі п'ять основних номерів. TheLotter організувала йому поїздку в Нью-Йорк, де він особисто забрав свій великий приз!

Третій великий переможець в Mega Millions на theLotter родом з Іспанії. Цей гравець не просто виграв приз другої категорії, але також зібрав призи четвертої і п'ятої призових категорій!

І нарешті, вже гучна історія Наталії з України. П'ять номерів принесли 23-річній дівчині виграш в $ 1 мільйон у лотерею США Мега Мілліонс. За результатами тиражу 26 вересня 2017 року. Наталія вгадала п'ять основних номерів з виграшної комбінації – 1, 10, 57, 66 і 75 і стала володаркою фантастичного призу другої категорії – $ 1 мільйон доларів.

Не пропустіть свій шанс, придбайте квитки Mega Millions прямо зараз.