Зазначимо, напередодні стало відомо про виготовлення компанією Adidas серії спортивного одягу із зображенням державного герба СРСР і написом USSR напередодні Чемпіонату світу з футболу.

Згодом на сайті Adidas стала недоступною сторінка, на якій можна було придбати колекцію одягу з символами Радянського Союзу.

Adidas воліє використовувати символи СРСР на їх одязі. Для мене це означає, що я не витрачу більше жодного цента на їх речі. Компанія, яка не поважає історію і не відчуває співчуття до людських страждань, не заслуговує на мене як на клієнта. Або ще кого-небудь,
– написала на своїй сторінці у Facebook фахівець з комунікацій, викладач Львівської бізнес-школи Ярина Ключковська.

Читайте також: На "радянську" сукню Adidas обурено відреагував Український інститут національної пам'яті

До бойкоту продукції Adidas приєдналася перша заступниця міністра фінансів України Оксана Маркарова.

"Adidas вирішив підтримати режим, який убив мільйони людей і був в'язницею народів, поставивши ім'я і логотип СРСР на свою продукцію. Що далі? Лінія одягу апартеїду? Як може статися такий епічний провал у компанії, яка може дозволити собі кращих професіоналів? Більше жодного Adidas для мене або моєї родини", – написала Маркарова на своїй сторінці у Facebook.

Зазначимо, що цей флешмоб поширився в соцмережі Twitter. Користувачі публікують іронічні фото із зображенням продукції Adidas зі свастикою.

У дочірньому підприємстві "Адідас-Україна" (Київ) агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що нададуть інформацію про плани Adidas продавати в Україні продукцію з символікою СРСР тільки після письмового запиту. До теперішнього отримати коментар компанії не вдалося.