Сумно, але фінальні заїзди як у жінок, так і чоловіків відбувались без участі українців. Зоя Завідєєва та Віта Якімчук залишились поза чільною десяткою, за підсумками кваліфікаційних заїздів.

А перемогу на шести колах, довжиною у 1300 метрів кожне, розіграли представниці скандинавських країн. За відсутності у команді господарок Маріт Бьорген непогана шанси на перемогу були у шведок, власне Іда Інгемарсдотер та Шарлота Кала сповна скористались цією нагодою. Саме остання відважилась на втечу вже у дебюті останньої зміни, фінка та норвежка не особливо і пручались, і зрештою розіграли лише “срібло”.

А от у чоловічій гонці інтрига зберігалась до останніх метрів фінішної прямої. І тут не обійшлось без міні-сенсації. Із п’ятірки претендентів на медаль найвищого ґатунку найпрудкішим виявився канадець Алекс Харвей, лише на фотофініші боротьбу йому програв господар змагань Ола Хатестад, на п’єдестал встигла заскочити і збірна Росії. Українці Іван Білосюк та Олексій Швидкий з фінальним заїздом спостерігали вже як глядачі.