За допомогою якої користувачі отримують гігабайт швидкісного інтернету 3G всього за 20 гривень на місяць.

Новий пакет розрахований передусім на власників планшетів, адже, згідно з даними дослідницьких компаній Gfk та Tns, за останній рік в Україні ринок цих пристроїв зріс удвічі.

На даний момент на ринку не існує пропозицій, які були б цікаві користувачам планшетів. Бо вдома в них є Wi-Fi, на роботі, в кафе, навіть часто в транспорті теж є. І за ці декілька випадків на місяць, коли клієнт дійсно хоче скористатися мобільним інтернетом, він не готовий платити десятки або сотні гривень. За цим на ринку з'явився якийсь вакуум і цей вакуум ми вирішили заповнити нашою пропозицією,
— повідомляє директор розвитку масового сегменту ПАТ "Укртелеком" Денис Захаренко.

Крім привабливої ціни, пропозиція "Укртелеком" має ще одну перевагу. Для зручності абонентів оплата за гігабайт 3G-інтернету в розмірі 20 гривень буде включатися в єдиний рахунок "Укртелекому" за надання телекомунікаційних послуг.

При цьому, за потреби можна збільшити обсяг доступного інтернету. Кожен наступний гігабайт обійдеться також у 20 гривень, тож достатньо буде поповнити рахунок на відповідну суму. Підключити послугу може кожен абонент "Укртелеком".

Клієнту достатньо прийти в один з наших центрів обслуговування – у нас їх більш 550. Там можна буде купити за 20 гривень SIM-карту, щоб отримувати ці 3G послуги, і наші співробітники тут же активують 1 Гб. А також зв'яжуть особовий рахунок цієї SIM-карти разом з домашнім номером клієнта,
— пояснює Захаренко.

Якщо ж у вас вже є передплачена карта, то достатньо звернутися до центру обслуговування абонентів і оформити заявку. Послугу активують протягом 24 годин з моменту замовлення.

Варто зазначити, що наразі "ТриМоб" має найбільшу карту покриття 3G в Україні. Високошвидкісний мобільний інтернет від цього оператора доступний у майже 900 населених пунктах.

Читайте також: Інноваційне рішення у сфері телефонії для бізнесу – "Хмарна АТС"