Фізично дата-центр "Датум" Lattelecom знаходиться в Ризі, проте затримка передачі даних складає не більше 23 мілісекунди.

"Для нас це гарна можливість представити свої послуги і одночасно повчиться працювати на новому ринку. Для нас це логічний крок, і ми збираємося більше розвивати наш бізнес тепер уже з таким хорошим партнером, як "Укртелеком", – сказав голова правління, виконавчий директор Lattelecom Юріс Гулбіс.

Мені здається, що ця угода стане не тільки поштовхом у сфері розвитку телекомунікації між Латвією та Україною, а й зміцнить співпрацю між Латвією та Україною загалом. Я дуже радий, що дана угода сьогодні підписана,
– зазначив Надзвичайний і повноважний посол Латвійської республіки в Україні Юріс Пойканс.

В "Укртелекомі" називають й інші переваги для клієнтів: укладання договору з українською компанією, розрахунок у гривні та можливість обслуговування по всій території України.

"Перш за все, українському бізнесу ось така співпраця "Укртелекому" і Lattetelecom дає можливість досить легко інтегруватися в європейську інформаційно-телекомунікаційну та, як наслідок, бізнес сферу. Друге – це все таки надійність. У нас немає TIER3 хмарних послуг, які на сьогоднішній день представляє Lattetelecom", – пояснив директор компанії ПАТ "Укртелеком" Юрій Курмаз.

Підключитися до нової послуги українці зможуть вже в листопаді, обравши з фахівцями "Укртелекому" правильну конфігурацію послуги, виходячи з потреб конкретного бізнесу.