Неперевершений тенор, у рамках проекту "Українські оперні зірки у світі", виконає роль Калафа в опері Пуччіні "Турандот".

Дебют Талаби на головній оперній сцені України відбувся ще під час навчання у Національній музичній академії України, після здобуття першого призу на II Міжнародному конкурсі ім. М. Лисенка у 2002 році. Саме роль Калафа свого часу стала однією з перших знакових у подальшій кар’єрі молодого вокаліста.

У 2004 році співака запросили до Віденської опери, де він став не лише солістом, а й справжнім улюбленцем європейської публіки. Талабі випала нагода співати на одній сцені разом з Пласідо Домінго в "Набукко", а деякі критики навіть ставлять його на одну сходинку разом із Енріко Карузо та Лучано Паваротті. Міжнародне визнання потребує від співака напруженої праці, і Талаба відверто зізнається: "Конкуренція є постійно. Знаєте, ми там не розслабляємося ні на хвилину, тобто потрібно кожну виставу співати, як ніби в останнє".

Тим не менш, незважаючи на щільний графік, зірка світової опери 31 січня знову співатиме партію Калафа у Києві. Також в головних ролях провідні артисти театру: Тетяна Анісімова (Турандот), Лілія Гревцова (Лю), Сергій Магера (Тимур), Олександр Дяченко (Імператор Альтоум), Ігор Євдокименко (Мандарин), Петро Приймак (Пінг), Павло Приймак (Понг), Сергій Пащук (Панг) та ін.

Для втілення шедевра Пуччіні "Турандот" на сцені Національної опери з ініціативи Посольства Італії в Україні у 2003 році було запрошено відомого італійського режисера Маріо Корраді. Відзначаючи високий професійний рівень київської трупи, маестро Корраді з особливим захопленням говорив про роботу художника-постановника Марії Левитської, підкресливши, що їй вдалося на диво витончено передати особливий казковий китайський колорит вистави.

Читайте також: Анатолій Солов'яненко: У Національній опері я завжди стоятиму на варті прекрасного!