Однією з головних візитівок Єгипту є комплекс пірамід з їхнім непохитним охоронцем-сфінксом, які розташовані на плато Гіза, в передмісті Каїра. Наймасивніша з них – піраміда Хеопса. Це єдине з семи чудес стародавнього світу, яке збереглося до наших днів і донині є найбільшою пірамідою у світі.

Початкова висота цієї рукотворної конструкції – близько півтори сотні метрів, а площа основи – 5 гектарів. Це як 10 футбольних полів. Жодна країна у світі не може похвалитися такою кількістю цих монументальних споруд.

Читайте також: Самостійний туризм: які місця необхідно відвідати у Єгипті

Саму ж долину Нілу називають колискою цивілізації. Ця повноводна африканська ріка, яку ще донедавна вважали найдовшою на планеті, впродовж тисячоліть несла життя та процвітання для мільйонів людей.

На заході свої піщані володіння розкинула найбільша у світі пустеля – Сахара. 95% території Єгипту – суцільна пустка, і лише 5% припадає на долину й дельту Нілу.

Червоне море було, і залишається поза конкуренцією за розмаїттям підводної флори й фауни. Прибережна смуга коралових рифів, яка тягнеться майже на 2 тисячі кілометрів, вабить до себе дайверів та фанатів підводної зйомки. Кращого місця для хороших кадрів годі й шукати.