Moar Ebike – швидкий, потужний, маневрений, компактний – поєднав у собі характеристики велосипеда, скутера та мопеда.

Товсті шини надають йому ознак "фетбайка" – широка площа контакту з дорогою, передня та задня підвіски гарантують високу прохідність та комфорт.

48-вольтова літій-іонна батарея подібна на ті, які встановлює на свої автомобілі Tesla, забезпечує електровелосипеду оптимальне поєднання потужності та ефективності. Встановлений 750-ваттний електродвигун не те, що легко витягне наїзника під гору та не забуксує у піску, а навіть зрушить з місця позашляховик. Ємкості в 17 ампер-годин вистачає, щоб проїхати понад 80 миль без підзарядки.

Система допомоги на педалі включає 5 режимів роботи на вибір, залежно від рельєфу місцевості та манери їзди. Електробайк розганяється до максимально дозволених 20 миль за годину. Однак це обмеження можна зняти шляхом кількох маніпуляцій на дисплеї.

У нічну пору належний комфорт та безпеку велосипедиста забезпечать дві проекційні LED-фари, світлодіодні датчики повороту та стоп-сигнали.

Захищені від води кабелі та вся електроніка сховані в легку, але міцну раму з авіаційного алюмінію. Сама конструкція виконана таким чином, що її можна скласти навпіл, просто знявши запобіжник.

Цей двоколісний всюдихід перевершить не один мотоцикл. Та й на міських вулицях дозволить почуватися завжди "на коні".

Читайте також: Транспорт майбутнього: швидший за вертоліт та дешевший за таксі