Про це розповів віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Тихонов.

Містобудівний кадастр – державна систему зберігання і використання геопросторових даних про територію, адміністративно-територіальні одиниці, екологічні, інженерно-геологічні умови, інформаційних ресурсів державних будівельних норм, стандартів і правил для задоволення інформаційних потреб у плануванні територій і будівництві.

"Закон "Про регулювання містобудівної діяльності" вперше створив законодавчі підстави для функціонування містобудівного кадастру. Його запровадження передбачає створення динамічної бази даних про існуючу забудову з конкретизацією прив’язки об’єктів до певної території чи земельної ділянки", - сказав В.Тихонов.

"Містобудівний кадастр має давати відповідь на питання щодо розміщення об’єкту будівництва у планувальній системі адміністративної одиниці, визначати гранично-допустимі умови і обмеження для кожної окремої земельної ділянки з урахуванням державних будівельних норм, стандартів і правил", - відзначив міністр.