Організатори акції переслідували кілька цілей: і повеселитися, і прорекламувати здоровий спосіб життя, і показати людям, що колись вкрадений заповідник знову належить всім без виключення українцям.

Попри жартівливий характер заходу, все пройшло по-справжньому – результати фіксувала спеціальна чіпова електронна система. Та головне не перемога, а участь, тому всі учасники забігу отримали медалі у формі золотого батону.

Читайте також: Янукович досі володіє "Межигір'ям", – комендант

В акції взяли учать більше 300 людей різного віку. Наймолодшому учаснику – всього три роки, а найстаршому – дев’яносто.

Люди приїхали з 22 міст України, а також зі Сполучених Штатів, Угорщини та Німеччини.

Першими бігли діти віком від трьох до шести років. В них дистанція немарафонська – лише 100 метрів. Але до змагання вони поставилися дуже серйозно. Наймолодші учасники бігли у супроводі батьків.

Читайте також: Путін таємно зустрічався з Януковичем поговорити про Манафорта, – ЗМІ

Далі влаштували розминочний костюмований розбіг. Його учасники були у тематичному вбранні – з шапками, які символізують сумнівне минуле президента-втікача, і "йолкою" Януковича, яка давно стала інтернет-хітом.

Після костюмованого забігу пройшов і основний. Старт був спільним і для малого, і для великого кола. Учасники мали пробігти п’ять з половиною та десять кілометрів відповідно. Перші п’ять переможців, окрім "батонних" медалей, отримали й цінні подарунки від спонсорів.

Читайте також: Одіозний Онищенко вважає, що справа проти нього розвалиться