Під вхідні двері принесли мішки з зерном та олію. Це хабар, кажуть люди, аби Генеральний прокурор, якого тут чекали, нарешті звернув увагу на ситуацію, що склалася у селищі.

"Це дуже боляче. Це свавілля вже до такої міри дістало", – обурилась жителька Затоки Наталія Фролова.

Проблем в Затоці багато, скаржились протестувальники. Це і відсутність належної каналізації, і забруднення місць відпочинку та пляжів. Але головна біда – неконтрольована забудова прибережної зони. Попри заборону місцеві чиновники і надалі роздають ділянки біля моря. Виділяють їх із порушеннями, впевнені учасники акції протесту

"Там, де довжина від моря до піску реально на сьогоднішній день становить 100 метрів, то там, будь ласка, будуйте за законом і за документами. Але там, де реально не відповідає, там не потрібно будувати – це головна теза вимог. Ось тут воно все не відповідає, це давність 15-річна", – сказав житель Затоки Кирило Соломачин.

Юрій Луценко, на якого очікували мітингувальники, так і не з'явився. Замість нього до мешканців Затоки вийшов представник обласної прокуратури. Він запропонував їм написати звернення на ім'я Генпрокурора.

"В цілому я вас почув, тепер ви можете в спокійній робочій обставновці написати заяву", – заявив начальник відділу прийому громадян прокуратури Одеської області Сергій Гудзенко.

В обласній прокуратурі пообіцяли розпочати власне розслідування. Але люди слідчим не довіряють. Кажуть, що готові вдатися до радикальних дій. Навіть перекрити рух залізницею.