Відповідаючи на запитання про вірогідність висунення Порошенка як кандидата в мери, опозиціонер Андрій Павловський відповів: "Обговорюється Микола Томенко і, в тому числі, людина, яку ви назвали".

Він уточнив, що єдиного кандидата опозиція оголосить не раніше 18 травня.

"Опозиція поки що завершує переговори, і буде висунута єдина кандидатура від трьох опозиційних партій. Скоріш за все, скажемо попередньо, це відбудеться 18 травня на День Європи, під час завершальної акції "Вставай, Україно!". А хто саме це буде - нехай ще трохи часу залишиться інтрига", - пояснив нардеп.

Павловський зауважив, що на сьогодні офіційною погодженою кандидатурою є Віталій Кличко.

"Якщо він не зможе і відмовиться, тоді пріоритет на право висування має партія "Батьківщина". А кого висуне "Батьківщина", того зобов'язані підтримати всі інші опозиціонери, згідно попередніх домовленостей", - наголосив він.

"Чи буде це Микола Томенко, який, я знаю, користується підтримкою київських активістів, чи хтось інший - давайте почекаємо", - запропонував опозиціонер.

До слова, нардеп Петро Порошенко в ефірі 5-го каналу сказав, що опозиція вже знає, хто стане кандидатом у мери Києва. Однак Порошенко не захотів називати кандидатури, мовляв, це мають зробити лідери опозиційних фракцій.