Про це на своїй сторінці у Facebook написав волонтер Роман Синіцин.

Проте сам Голубан стверджує, що зображення є монтажем.

"На відео людина, схожа на мене, думаю, може, це і я. Але це абсолютний монтаж. Думаю, відео взяли з одного з архівів. Я там у формі "Альфи" з бронежилетом "Альфи", а інші люди – без бронежилетів, в іншій формі. Відео могли взяти з будь-яких навчань, будь-яких занять, які ми щодня проводили в "Альфі" донецькій протягом шести років. Місце на відео мені незнайоме, люди незнайомі, годі й коментувати", – розповів Голубан.

Правоохоронець додав, що СБУ повинна перевірити зображення. Наразі ж поліцейському ніхто щодо цього не телефонував.

Читайте також: Бойовик Ходаковський несподівано розповів правду про терористів

Додамо, що зараз Голубан перебуває в Маріуполі в лікарні після операції.

Зазначимо, що радник Президента України Юрій Бутусов заявив, що ГПУ при оперативному супроводі СБУ три тижні тому почала перевірку дій Голубана в травні 2014 року.

Бутусов уточнив, що треба було перевірити трафік і геолокацію телефону Голубана, дату квитка на виїзд з Донецька, показання свідків про виїзд і прибуття в Харків. Проте результати перевірки досі не оприлюднені.

Сьогодні це вже абсолютно неприйнятно. Противник виклав відео, де людина, схожа на Голубана, перебуває поруч з одним з ватажків бойовиків Ходаковським, в формі, зі зброєю. Так, відео з'явилося через три тижні, і це теж викликає питання, але ж якби за ці три тижні були опубліковані матеріали офіційної перевірки, то питань би не виникло,
– написав Бутусов.

Він закликав ГПУ або дати остаточну відповідь за результатами перевірки особи офіцера, або назвати найближчими днями, коли така відповідь буде опублікована.

Нагадаємо, 14 березня на блокпості біля Слов’янська стались сутички між правоохоронцями та командою народного депутата Володимира Парасюка.

Після зіткнення президент Петро Порошенко нагородив Юрія Голубана орденом "За заслуги" III ступеня.