Обидва відео для нової європейської рекламної кампанії World of Tanks зняті в місті Буча Київської області, пише "Інтерфакс-Україна". Дія першого відбувається на бензозаправці, де власник Т-34-85 усвідомлює, що величезний бак означає чималі витрати на паливо.

Читайте також: Motorola знімала нове промо в метро і аеропорту Києва: вийшло яскраве відео

У другому – інший водій-танкіст намагається вирішити проблеми з в'їздом на парковку, викликані конструктивними особливостями його машини.

Обидва рекламних ролика ненав'язливо проводять думка, що найкращим місцем для реалізації прекрасної мрії – володіти танком – є не повсякденна реальність, а поля битв World of Tanks.

Читайте також: 8 найкращих рекламних кампаній за 100 років

Замовником роликів виступив європейський офіс Wargaming, а втілило ідею французьке агентство Romance/Group DDB. Продакшин взяла на себе компанія Wanda Production, українським партнером якої стала Radioactive Films. Ця студія, знаменита співпрацею з багатьма міжнародними брендами, зняла для Apple на Київському залізничному вокзалі рекламу Apple Watch 3. Хоча ця ж компанія зняла рекламу для Росії у Жовтневому палаці у Києві.

Зйомки рекламних роликів World of Tanks в сукупності зайняли всього 14 годин. Найскладнішим завданням, за словами їх творців, став пошук Т-34-85 в робочому стані.

Читайте також: Ви цього не усвідомлюєте, але ви запрограмовані, – екс-керівник Facebook про руйнівний вплив соцмережі

World of Tanks – це браузерна онлайн-гра, повністю присвячена броньованим машинам середини XX століття, в якій пліч-о-пліч борються прихильники сталевих гігантів з усіх куточків планети, відстоюючи свої претензії на світове танкове панування.

Wargaming – один з найбільших світових видавців і розробників на ринку free-to-play MMO. Компанія була заснована в 1998 році і за цей час встигла розробити і випустити більше 15 проектів. В даний час компанія Wargaming працює над військовою серією MMO-ігор, присвячених танковим, повітряним і морським битвам середини XX століття: World of Tanks, World of Warplanes і World of Warships.