Він заявив, що необхідно створювати реп-композиції, які відповідали б узбецькому менталітету та інтересам суспільства. Заява Назарбекова прозвучало на круглому столі в естрадно-концертному об’єднанні "Узбекнаво" — організації, яка видає ліцензії на право займатися гастрольною діяльністю.

На зустрічі, на яку запросили деяких узбекських реперів, зазначили, що слід виключити з репертуару композиції, "в яких присутні лайка, ненормативна лексика і приниження". Замість цього виконавцям рекомендували створювати тексти, присвячені "милосердю, любові до батьківщини і батьків".

На круглому столі, як повідомляється, були присутні такі виконавці, як Руслан Салієв — Mr.Slan, Шахріер Аргонов — Shahrik, Шухрат Тошев — MС Shurik, Музаффар Мухторов — Muzaf, Валерій Марченко — Blink і Нілуфар Нурсаідова — Nilu.

Крім іншого на круглому столі оголосили про проведення в Узбекистані хіп-хоп фестивалю, а також про створення Ради реп-виконавців. Її лідерами обрали Руслана Салієва і Шахріера Аргонова, а також Азіза Ісмоілова.