Про це він написав у Twitter з приводу загибелі генерал-майора Максима Шаповала.

"Вчора поховали українського героя, розвідника генерал-майора Шаповала. Дуже трагічна історія. Ще більшого трагізму їй надає той факт, що ця жертва війни з зовнішнім ворогом, як і тисячі інших жертв, є, насправді, прямим наслідком війни з ворогом внутрішнім", написав Вакарчук.

За словами співака, "у цього ворога є багато "позивних": корупція, невігластво, байдужість, малодушність, вузьколобість, жадібність тощо".

Але "справжнє ім'я" цього ворога недовіра. Тільки поборовши недовіру в себе, в свої власні сили, в своїх братів і сестер, в своє майбутнє ми зможемо вирватися з зачарованого кола історії, в якому крутимося вже сотні років. Переможемо недовіру переможемо всіх ворогів, якими б сильними і страшними вони не були,
вважає Вакарчук.

Нагадаємо, у правоохоронних органах повідомили, що жертвою вибуху автівки у Києві став 39-річний військовослужбовець Міністерства оборони України Максим Шаповал. Інцидент кваліфікували як "теракт". Згодом у МВС додали, що автомобіль посадовцявибухнув через закладений вибуховий пристрій.