Іспанці зуміли виграти усі чотири чверті на паркеті суперників і у підсумку відсвяткували переконливий тріумф 75 на 60. Сергій Ліщук доклався до перемоги вісьмома очками. В активі Олексія Печерова, який тільки но встиг відновитися від травми, 7 балів за 14 хвилин на паркеті.

"Валенсія" зрівнялися з "Міланом", тож за результатами останнього туру одна з цих команд і стане четвертим учасником наступного раунду від групи "D".

Услід за ЦСКА шанси на вихід до топ-16 втратила й інша російська команда – "Хімки". Володіючи перевагою над невмотивованим "Маккабі" у 13 очок, підмосковний клуб наприкінці матчу примудрився випустити перемогу з рук - 80:76 на користь ізраїльтян.

"Сієна" забезпечила собі першу позицію у секстеті "С" в очному поєдинку знищивши свого головного конкурента – "Фенербахче". Тріумфувавши вже у першій чверті з різницею в 14 очок, надалі італійці лише збільшували свою перевагу - 94:65 у підсумку. Обидві команди гарантували собі путівку в наступний раунд ще напередодні.