На вихідних акцію з прибирання та висадки дерев організували та провели за підтримки сім'ї Едуарда Ставицького. 200 вихованців дитячого футбольного клубу "Аметист", екс-гравець столичного клубу "Динамо" Владислав Ващук ще й висадили ту тут кілька десятків листяних дерев.

Дуже вдячний родині Ставицький за те, що вони підтримують футбольний дитячий клуб« Аметист» вже більше тринадцяти років. За те, що вони дають шанс тим дітям, які хочуть пов'язати своє життя зі спортом, реалізувати свій потенціал. Я вважаю, що розвиток саме дитячого футболу в Україні повинен підтримувати кожен український футболіст, адже діти — це майбутнє нашої країни,
— наголосив він.

До речі, завдяки підтримці сім'ї Ставицького, "Аметист" має сьогодні у розпорядженні футбольну базу, навчально-методичний і виховний центр, де розташовуються сауна, масажний кабінет, невеликий басейн, душові та роздягальні.

Практичні заняття і тренування проводяться на двох майданчиках зі штучним покриттям, трьох футбольних полях з трав'яним покриттям, критому атлетичному манежі. Діти не тільки отримують знання в сучасному і прогресивному оточенні, а й домагаються високих результатів на обласних та міжнародних футбольних змаганнях.

Відтак, дитячий і юнацький футбольний клуб "Аметист" — приклад того, як за допомогою зусиль меценатів можна розвивати дитячий спорт в регіонах.