Лідери - хокеїсти "Філадельфії Флаєрс" - приймали "Вашингтон", що відставав лиш на 2 пункти. "Столичні" приїхали з твердим наміром очолити турнірну таблицю і вже до початку третього періоду вигравали з розгромним рахунком.

Ворота господарів майданчика вразили Бекстрьом, Кнубл і Вайдмен – 0:3. Однак якби "помаранчевим" бракувало характеру, то вони б не володарювали Сходом. "Флаєрс" не лише зрівняли рахунок, але й вийшли вперед – 4:3.

Такий матч не міг обмежитись класичними 60-ма хвилинами. Йоханссон рахунок зрівняв і подарував глядачам овертайм, а згодом і серію булітів. Тут вирішальний кидок у активі Олександра Сьоміна. Перемога "Кепіталс", що, втім, не принесла "столичним" першого місця.

Одне очко, здобуте "Філадельфією", втримало "льотчиків" на вершині. "Рейнджери" Руслана Федотенка, здолавши "Флориду" 1:0, здобули от уже 5-ту перемогу поспіль. У турнірній таблиці команда з Манхеттена на сьомій сходинці.

Лідер регулярного чемпіонату - "Ванкувер". "Фінікс", перегравши "Сент-Луїс", упритул наблизився до третього місця в Західній конференції. Олексій Понікаровський і його "Лос-Анджелес" на п'ятій позиції.