Про це повідомляє телеканал "Еркір медіа", не уточнивши особистості жертви.

Civil.net повідомляє, що озброєні люди утримують в заручниках заступника начальника поліції Єревану Валерія Осипяна, який вів з ними переговори. До будівлі стягнуті війська, туди ж прибув начальник поліції Вірменії Володимир Гаспарян.

Вірменські ЗМІ повідомляють, що група озброєних осіб на світанку в неділю на вантажівках увірвалася на територію поліції, протаранивши ворота.

Наразі з бунтівниками тривають переговори. Поліція хоче домогтися мирної здачі, але це, за словами заколотників, неможливо.

Як повідомив журналіст із Вірменії Арман Сулейманян в прямому ефірі 24 Каналу, в групи озброєних осіб перебуває в заручниках вісім поліцейських. Одного із заручників забрала швидка допомога.

За попередньою інформацією, поліцейський хворіє на гіпертонію, саме тому його і госпіталізували.

У мережі з'явилося відео, зняте всередині будівлі поліції після захоплення.

Одного з учасників заколоту Татулу Тамразяна поранили, зараз він перебуває в лікарні, передає сайт lragir.am.

Поліція заарештувала прихильників руху "Нова Вірменія", члени якої брали участь в заколоті. Також у місті Артик затриманий Петрос Макеян, лідер однієї з опозиційних партій, причини арешту поки не відомі.

На трасі Єреван – Гюмрі стоять поліцейські пости, усі машини ретельно перевіряють. Гюмрі – найбільш антиурядове місто Вірменії.

Учасники бунту висунули свої вимоги – створення тимчасовго уряду та відставку президента Сержа Саргасяна.

Нагадаємо, у столиці Вірменії Єревані група озброєних людей захопила будівлю поліції і внутрішніх військ. Нападники вимагають звільнити арештованого опозиціонера Жірайр Сефіляна, якого звинуватили за купівлю та зберігання зброї. На території Вірменії заблокували Facebook.