24 канал повідомляв, що у Болгарії жорстоко вбили Вікторію Марінову, адміністративного директора та ведучу регіонального каналу TVN . Вона, зокрема, розслідувала фінансовані ЄС проекти вартістю у сотні мільйонів болгарських левів, на яких заробляли кошти консалтингові фірми.

Читайте також: У Туреччині таємниче зник журналіст, який критикував королівську родину Саудівської Аравії

Як сповістив прокурор Ґеорґі Ґеорґієв, жінка загинула внаслідок "комбінованої травми голови та задушення", передає "Радіо Свобода".

За його словами, також на місці нападу бракувало деяких предметів її одягу.

"Слідство розглядає кілька теорій, від випадкового нападу до нападу, пов’язаного з роботою вбитої", – додав Ґеорґієв.

До слова, представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив, що влада Болгарії повинна оперативно знайти та притягнути до відповідальності причетних до вбивства журналістки Вікторії Марінової, а також чітко визначити, чи був пов'язаним напад з її роботою.

"Мене шокувало жахливе вбивство журналістки Вікторії Марінової у Болгарії, яка займалася розслідуваннями. Я буду уважно стежити за відкритим владою розслідуванням", – мовиться у його заяві.

Нагадаємо, нещодавно у Києві зник журналіст і ЛГБТ-активіст Микита Сторчай, який перебував на лікуванні у психіатричній лікарні.

Хто така Вікторія Марінова? Це жорстоко вбита болгарська журналістка. Упродовж багатьох років вона вела на місцевому приватному телеканалі TVN шоу про стиль життя, також була членом керівництва каналу. Кілька місяців тому вона стала вести програму журналістських розслідувань "Детектор". Останній випуск програми було присвячено розслідуванню ймовірної корупції з участю приватних компаній, які нецільовим чином витрачали фінансування від Європейського союзу.