Звичайно, не все так ідеально, коли працюєш віддалено, пише Adme. Наприклад, пропадає відчуття взаємодії з людьми, починаєш говорити з собою і домашніми улюбленцями, проводиш багато часу в піжамі і не можеш поговорити з колегами за чашкою кави, як робив це раніше.

Компанія TinyPulse, що консультує з питань працевлаштування, провела масштабне дослідження серед 509 працівників, які працювали віддалено повний робочий день. Щоб отримати більш точні дані, TinyPulse додатково зробила випадкову вибірку з 200 тисяч співробітників.

З'ясувалося, що люди, які працюють віддалено оцінили відчуття щастя на роботі в середньому в 8,1 бала з 10. У офісних співробітників цей показник склав 7,42. Розрив виявився ще більшим, коли робітники оцінили відчуття самоцінності на роботі: 7,75 – у тих, хто працює віддалено, і 6,69 – у тих, хто зайнятий в офісі.

Читайте також: Вчені заявили, вища освіта збільшує ризик раку мозку

На додаток до цього 91% віддалених співробітників заявили, що вони продуктивніші, коли працюють за межами офісу. Це підтверджують і висновки вчених Гарвардського університету: співробітники, що працюють з дому, менше відволікаються і хворіють.

Хоча не у всіх з нас є можливість працювати поза офісом, тим, хто може собі це дозволити, фахівці рекомендують робити це.