"Я не бачу жодних перешкод для продажу всього цього. Вони повинні були подумати про диверсифікацію ще кілька років тому", — сказав агентству Bloomberg директор з планування компанії Aspiriant, яка займається менеджментом великих капіталів, Кейсі Готт.

Згідно із законодавством США, спадкоємці Стіва Джобса можуть продати частки в Apple і компанії Walt Disney, не сплачуючи 867 мільйонів доларів ​податку на приріст капіталу. Якщо все майно засновника Apple отримала його дружина Лорін Пауелл Джобс, сім’ї не доведеться платити 35% податку на спадщину до її смерті або до того моменту, поки вона не передасть гроші іншим.

Спадкоємцям Джобса краще позбутися частини активів, щоб зменшити ризики, вважає експерт Джойс Франклін, який працює з капіталами в сфері високих технологій. Це особливо вигідно, враховуючи майбутнє підвищення податків для багатих в США.

Джобс володів 138 мільйонами акцій Walt Disney, ціна яких, згідно з останніми даними, становить 4,74 мільяпда доларів. Також йому належали 5,55 мільйона акцій Apple, що оцінюється в 2,05 мільярда доларів.