У Посольстві заявляють, що здивовані повідомленнями українських медіа, згідно з якими Іван Роджерс, радник британського прем'єр-міністра Девіда Кемерона з питань Європи та глобального розвитку, "висловив сподівання, що Угода про асоціацію між Україною та ЄС буде підписана до кінця поточного року".

У диппредставництві відзначили, що така інформація не відповідає дійсності, а також повідомили достовірну інформацію про результат зустрічі радника британського прем'єр-міністра з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком.

"На цій зустрічі пан Роджерс підкреслив, що Велика Британія послідовно заявляла, що Угода про асоціацію і Угоду про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі не будуть підписані і ратифіковані, поки ув'язнені в результаті недосконалих судових процесів лідери опозиційних сил не будуть звільнені і будуть мати можливість вільно брати участь у політичному житті України", – йдеться у повідомленні посольства.

Нагадаємо, 22 квітня захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що має намір подати до суду в Лондоні на першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна за розповсюдження неправдивої інформації.