Рабінович: я вважаю, що це абсолютно правильно. Недоторканність повинна бути знята і по сьогоднішньому випадку – так, злодій повинен сидіти у в'язниці, але для початку потрібно довести, що ці люди дійсно винні. А враховуючи нашу історію, коли при кожній зміні політичного режиму приходять нові прокурори і звинувачують попередніх в непрофесіоналізмі, довіри до цієї системи вже ні в кого немає.

Я говорю про те, що мені, як народному депутату, повинні не просто сказати: зніми з них недоторканність, а показати ті матеріали, при яких я повірю в необхідність зняття недоторканності з цих людей.

– Щодо різної процедури для різних випадків, я можу сказати лише одне – коли коаліції потрібно, то порушуються всі закони, всі питання вирішуються протягом години. Видно зараз вони ще не домовилися остаточно.

Шабунін: рішення регламентного комітету, який відбувається щосереди, встановлює певні "парламентські дедлайни" для нас, через які ми і змушені, виконуючи всі юридичні вимоги, чекати озвучений термін.

У нас є єдине питання по Клюєву до Генпрокуратури – чому так довго. Я нагадаю, що ще місяць тому Клюєв Сергій володів Межигір’ям (розкішним палацом Януковича). І саме через те, що наші генпрокурори "соплі жували", саме в цей час було розірвано зв’язок "Клюєв-Танталіт-Межигір’я", і тепер юридично до цього не придерешся.

– І якщо буде знята недоторканність, але не буде арешту майна, арешту самого Клюєва, посадки і потім конфіскації, то це все піар і провокації.

– До того ж варто розуміти, що якщо Генпрокуратура затягне з оголошенням підозри, то санкції Клюєва по всіх його активах закордонних в країнах ЄС будуть зняті і це зараз ключова ціль пана Клюєва.

Рабінович і Шабунін погодилися в тому, що якщо цей парламент не знайде 226 голосів для того, щоб зняти недоторканність безпосередньо з Клюєва, то цей парламент потрібно буде розігнати на наступний день.

Рабінович: я впевнений, що, незважаючи ні на що, недоторканність з цих двох депутатів таки знімуть, але швидше це буде показово. До того ж вони вісім місяців вибирали, кого б віддати на відкуп, і вирішили зупинитися на Клюєві і Мельничуку.

Шабунін: якщо ця недоторканність не буде знята, то я собі взагалі не уявляю, як Яценюк і Порошенко далі будуть просити гроші у Європи. Тобто якщо ви неспроможні і не хочете повернути собі в країну корупційні активи у вас же вкрадені, то з якого дива ми маємо давати вам гроші.

Тому я думаю, що недоторканність з Клюєва точно буде знято.