Lenovo Yoga

Цікаво й те, що всередині поворотного циліндра розташували батарею. Це дозволило зробити іншу частину ґаджета дуже тонкою.

Новинка доступна з дисплеями на 8" і 10" (1280х800),за ціною в межах – $250 і $300.

Lenovo Yoga доступний з 8- і 10-дюймовими HD-екранами. Відрізняються пристрої й акумуляторами: у “десятці” він, звісно, потужніший. Однак, обидві планшетки можуть працювати на одному заряді до 18 годин.

Також на борті: 4-ядерний процесор ARM Cortex-A7 з частотою 1,2 ГГц, 1 Гб "оперативки" та 16 Гб вбудованої пам'яті. Операційна система – Android 4.2.2 Jelly Bean.

Планшети доступні за такими цінами: 8-дюймова Yoga коштує $250, а "десятка" – $300.

Сигналізація для велосипедів

Перший у світі розумний протиугінний пристрій для велосипедів представили англійські розробники. LOCK8 – це замок з керуванням через смартфон. Спеціальний додаток дає змогу встановити і зняти блокування, а також поділитися електронними ключами з друзями чи родичами.

У корпусі блокувальника встановлений гіроскоп, акселерометр, сенсор температури і освітлення. Завдяки такому комплексу датчиків будь-яка спроба перерізати кабель чи зрушити велосипед з місця активізує звукову сигналізацію гучністю до 120 дБ.

Якщо транспортний засіб все ж викрадуть, то власник зможе відстежити його розташування, адже замок оснащений модулями GPS та GSM.

LOCK8 представили на сайті для збору коштів Kickstarter. Якщо розробникам вдасться накопичити необхідні 50 тис. фунтів стерлінгів, то на ринку "розумний" замок з'явиться у травні наступного року.

Стилус для iPad та iPhone

Компанії Evernote і Adonit створили стилус для iPad та iPhone. Пристрій під назвою Jot Script має ультра-тонкий наконечник, який дозволяє писати наче звичайною ручкою, лише на сенсорному екрані.

Ціна новинки – $75, спеціальний додаток Penultimate – безкоштовний. Всередині цифрового пера – маленька батарея та модуль Bluetooth для з'єднання зі смартфоном чи планшетом. Для повноцінної роботи пристрою потрібно встановити безкоштовний додаток Penultimate.

Jot Script Evernote Edition - вже у продажу.