Після того як ворота Ла Барбери розмочив Кріс Летанг, до речі не без асистентської участі Малкіна, росіянин і сам взявся демонструвати свою націленість на ворота.

У підсумку лід 24-річний хокеїст залишав уже із двома шайбами та трьома результативними передачами. Зовсім небагато недотягнув до феноменального результату Сідні Кросбі, у канадця один автограф у воротах "Фінікса" і два асиста. 6:1.

У Сент-Луїсі тим часом “Ванкувер” будь-що намагався помститись місцевих "блюз" за домашню поразку двотижневої давнини. Помста вдалась. Волпаті, Кеслер і Стін у другій 20-хвилинці робили що хотіли із Ярославом Халаком. Шайба Джефа Тамбеліні на визначення переможця не вплинула. 3:1.

Перервати переможну серію лідера сходу "Філадельфії" вдалось "Флориді" - 5 шайб без відповіді. Не менш вдало з’їздили в гості “Атланта” і “Анахайм”. Впевнені домашні перемоги за “Тампою” та “Міннесотою”.