Під загрозою були як Одеса, так і Білгород-Дністровський. В області також чули сильні вибухи.

До теми Серію вибухів чули у Харкові: окупанти вдарили по житловій забудові одного з найбільших районів

Ворог обстріляв Одеську область

Повітряна тривога в Одеській області пролунала 26 червня о 00:29. Повітряні сили попереджали про загрозу балістики з анексованого Росією Кримського півострова.

Увага! Загроза застосування балістичного озброєння з Криму,
– написали військові.

Через кілька хвилин Повітряні сили попередили про швидкісну ціль, яка рухається в напрямку Одеської області.

Водночас очільник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер закликав жителів Одеси та району бути в укриттях до відбою повітряної тривоги, адже в області зберігалася ракетна небезпека.

Окрім того, Кіпер також закликав і жителів Білгород-Дністровського перебувати в безпечних місцях до відбою.

Місцеві телеграм-канали близько 00:33 повідомили, що в області було гучно і лунали вибухи. У моніторинговому телеграм-каналі Monitor написали, що попередньо був запуск ракети типу "Іскандер-М" у напрямку Білгород-Дністровського району Одещини.

О 00:56 для Одеської області пролунав відбій повітряної тривоги.

Раніше цієї ж ночі вибухи пролунали й в Миколаєві. У напрямку міста могла летіти керована авіаційна ракета. Монітори також фіксували літак Су-34 в районі Чорного моря.

Що відомо про наслідки нічної атаки

У Силах оборони Півдня розповіли, що перший удар завдали з літаків тактичної авіації керованою ракетою по Миколаївщині. Там зазначили, що внаслідок влучання є загоряння сухої трави, пожежу ліквідовано. На щастя, обійшлося бех жертв та постраждалих.

Другий удар завдали серед ночі. Окупнати вдарили по цивільній інфраструктурі Одещини. В Силах оборони Півдня заявили, що внаслідок удару по промисловому сектору, там пошкоджено адміністративну будівлю. Обійшлося без жертв та постраждалих.