Про це повідомляє "Интерфакс".

Читайте також: На Донбасі бойовики підірвали магазин: постраждали мирні жителі

24 Канал повідомляв, що 29 вересня в окупованому Донецьку на з'їзді так званої "Комуністичної партії "ДНР" прогримів вибух, внаслідок чого троє проросійських бойовиків отримали поранення. Серед поранених – кандидат на пост нового ватажка "ДНР" Ігор Хакімзянов.

"На момент вибуху в будівлі перебувало близько 50 осіб. На місці вибуху знайшли пакет. Постраждали дві жінки, в однієї з них сильні опіки. Також постраждав Ігор Хакімзянов – кандидат на пост глави "ДНР", – розповів член "Компартії "ДНР" Геннадій Фоменко.

У свою чергу, глава "Компартії "ДНР" Борис Литвинов повідомив, що будівля, де проводився з'їзд, сильно постраждала. У ній вигоріло кілька кімнат на першому поверсі.

Це наша будівля, сьогодні 307 делегатів брали участь в роботі з'їзду. З'їзд закінчився, я проводив нараду. Коли закінчувалася нарада, ми виходили з кімнати і в цей момент пролунав вибух. Буквально на наших очах. Сильно постраждала секретар міськкому Ірина Якіна, у неї множинні осколкові поранення тіла та обличчя. Також госпіталізовано ще двоє людей,
– сказав бойовик.

Окрім того, помічник Хакімзянова Михайло Чумаченко розповів, що в їхньої співробітниці Ольги поранення та обпечене обличчя, ще в одного молодого бойовика і 45-річної жінки також важкі поранення.

Також зазначається, що у будівлі спрацював вибуховий пристрій, на місці знайдено пакет.

"Закладка була зроблена заздалегідь – орієнтовно за день до з'їзду", – повідомило джерело видання.

За його словами, правоохоронні органи проросійських бойовиків розглядають причетність української диверсійно-розвідувальної групи як основну версію.

Нагадаємо, увечері 31 серпня у центрі окупованого Донецька біля ресторану "Сепар" пролунав вибух, внаслідок якого загинув лідер бойовиків так званої "ДНР" Олександр Захарченко. Згодом стало відомо і про смерть його охоронця В'ячеслава Доценка з позивним "Слов'ян", який тоді перебував разом із Захарченком.