"Цей вибух могли організувати північнокавказькі бойовики або прихильники одного з радикальних молодіжних угруповань", — повідомляє "Інтерфакс" з посиланням джерело в правоохоронних органах Москви.

За його словами, на користь першої версії говорить те, що вибуховий пристрій був начинений вражаючими елементами.

"Це схоже на бойовиків", — повідомило джерело.

За даними Національного антитерористичного комітету РФ, постраждалих немає.

"Вибуховий пристрій спрацював на зупинці громадського транспорту на Мічурінському проспекті, 70, де розташована академія ФСБ. Разом з тим поки рано стверджувати, що вибух був спрямований саме щодо академії", — наголосили у НАК.

Потужність вибухового пристрою становить, за попередніми даними, близько 400 грамів у тротиловому еквіваленті, продовжило джерело. Разом з тим співрозмовник зазначив, що більш точну характеристику вибуху дадуть експерти-вибухотехніки після детального вивчення картини події.

Також співрозмовник припустив, що не виключено, що "вибух є відволікаючим маневром для здійснення більш серйозного злочину".

"Можливо, пристрій з якихось причин спрацював раніше, ніж планувалося, що пояснюється відсутністю жертв. Злочин міг носити демонстративний характер, що обумовлюється вибором адреси підриву", — поснило джерело в правоохоронних органаз.