На під'їзді до військових складів вздовж дороги піднімаються величезні стовпи чорного диму, чути, як вибухають снаряди, повідомила кореспондентка 24 Каналу з місця події. За її словами, вибухи потужні, але віддалені від центру міста – розльоту снарядів не видно.

Читайте також: Пожежа у Балаклії: поліція заявила про відсутність постраждалих

Місцеві на події у Балаклії реагують неоднозначно. Вони вивезли дітей, які мешкали найближче до військових складів, але самі виїжджати не збираються, тому що, за словами мешканців, схожі події, які стались рік тому, були набагато страшнішими. Люди сподіваються, що влада триматиме ситуації в місті під контролем.

Додамо, що наразі в Балаклії евакуація не була оголошена і, на перший погляд, ситуація спокійна. Проте знімальна група 24 Каналу зафіксувала колону пожежних машин та "швидких".

До районів, які розташовані ближче до військових складів, проїзд заборонений. Там стоїть кордон з правоохоронців. Також поліція патрулює вулиці у тих районах, звідки люди виїхали, щоб запобігти випадкам мародерства.

Відео повного випуску програми "Pro новини" за 3 травня 2018

Нагадаємо, в ніч на 23 березня 2017 року у Балаклії Харківської області сталася пожежа на найбільшому в Україні складі боєприпасів. Розмінування міста тривало аж до 14 квітня. Було пошкоджено 265 будівель, а сума збитків від інциденту перевищила 200 мільйонів гривень. В результаті детонації боєприпасів загинула жінка, ще троє людей постраждали.