"Другий день показів відкрили проектом фреш-фешн, що спрямований на підтримку молодих модельєрів. Зокрема, свою першу колекцію у Києві презентувала дружина відомого футболіста Кахі Каладзе, Анукі", - каже журналіст Марія Бірюкова.

Грузинська модель Анукі Арешидзе, після народження сина, з’явилась перед київською публікою у ролі модельєра. Щоправда, не сама, а із земляком Бічолою Тетрадзе. Підтримати кохану у новому починанні приїхав і сам Каладзе.

В основній програмі Ukrainian Fashion Week відбувся показ Федора Возіанова, який запропонував на майбутній сезон естетичний авангард. Дизайнер нещодавно повернувся з Мілана, де брав участь у фешн-виставці "WHITE".

Модельєрка Лілія Літковська вже у друге поспіль, головний образ колекції представляє із закритими очима. Дизайнерка пояснює, що це своєрідний натяк на те, аби людина при будь-якому виборі не піддавалась зовнішнім факторам, а слухала лише себе. Літковська експериментує із вузькими силуетами, надаючи їм об'єму та комфорту, особливо це стосується верхнього одягу.

Під час кількох показів, у фінальному виході з'являлась відома французька модель Джі Дієнг. Вона є однією із головних гостей міжнародної програми Українського тижня моди, яка цього разу є досить обширною та цікавою.

У найближчі дні свої творчі модні доробки готові показати Олена Олійник, Анна Бублік, Олексій Залевський, Олена Голець та Олена Даць.