Про це заявив адвокат Бочковського Ігор Федоренко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні суд визнав протиправним розпорядження Кабміну від 25 березня 2015 року про звільнення Сергія Бочковського з посади голови ДСНС і відповідний наказ ДСНС. Наш клієнт відновлений на посаді з 25 березня 2015 року. Завтра о 9:00 він має намір приступити до виконання своїх обов'язків", – розповів адвокат.

Читайте також: Амосову не поновлювали на посаді ректора медуніверситету: у МОЗ заявили про підробку ухвали суду

Федоренко зазначив, що історія з кримінальною справою щодо Бочковского триває майже три роки. Адвокат також наголосив, що рішення, ухвалене 26 квітня Окружним адміністративним судом Києва підтверджує правоту Бочковского, а невиконання рішення тягне за собою кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, 26 квітня Окружний адмінсуд Києва визнав протиправним і скасував розпорядження Кабміну про звільнення Сергія Бочковского з посади голови ДСНС.

Хто такий Сергій Бочковський? Був призначений на посаду голови ДСНС у квітні 2014 року, проте 25 березня 2015 року його затримали під час засідання Кабінету міністрів. Тоді був також затриманий перший заступник Бочковського Василь Стоєцький. Їм обом оголосили про підозру у корупції та відмиванні грошей.

5 липня 2017 року Вищий адмінсуд України скасував рішення попередніх інстанцій щодо зупинення розгляду незаконного звільнення Бочковського з посади. Справу було повернуто на повторний розгляд.