Вісім басейнів з унікальними водами, які витікають із земних надр, займають площу аж півтори тисячі квадратних метрів. Плескатися в теплій і цілющій водичці не тільки приємно, а й корисною.

Наша вода є соленою і гіпертермальною. Дуже добре впливає на весь організм: лікує суглоби, шкіру, ортопедичні травми. А ще заспокоює, відновлює і розслабляє,
— розповідає директор термальних басейнів Пьотр Запаловскі.

Унєювська вода допомагає при захворюваннях носа, вуха, горла і гортані, допомагає при нервових розладах, зміцнює захисні сили організму. Відчути її дію можна не тільки в басейнах — до послуг гостей водні гірки, сауни, джакузі. Що й говорити, коли навіть комплекс футбольних полів, обладнаних за стандартами УЄФА, теж підігрівається термальними водами!

Ну а після оздоровлення тіла можна потішити розвагами душу. В Термах Унєюва нудьгувати не доведеться! Тут можна поселитися в унікальному замку чотирнадцятого століття, що колись був резиденцією архієпископів Гнєжьнєньських.

Замок є готичною будівлею, пам'ятає часи короля Ягайла – розповідає доглядач споруди Анджей П'єтшак. – Він приймав у цих стінах усіх королів Польщі.

А тепер в королівських апартаментах можуть оселитися всі охочі – номери Казимира Великого, Владислава Ягайла, Казимира Ягеллончика вразять гостей затишком та розкошами! Любителів еклектики потішать вишукано обставлені Рубінові, Золоті та Смарагдові кімнати. Вечеря при свічках у ресторані "Гербовий" занурить у романтичну атмосферу, а велична Лицарська зала стане чудовим місцем для проведення прес-конференцій і концертів.

Якщо ж ви прагнете бути ближчими до народу — свої двері гостинно відчинить Садиба Мельника. Ця хата дев’ятнадцятого століття має чим похвалитися: тут є старовинна Корчма з традиційними смаколиками, ціла галерея вітряків та давня клуня з експонатами селянського побуту. Тож, відпочиваючи в Термах Унєюв, можна дізнатися багато цікаво з історії краю.

Розвинута інфраструктура, активні розваги, особливий шарм та унікальна цілюща вода — все, що потрібно для вдалого відпочинку всієї родини в одному комплексі, в термальному комплексі Унєюв!