Дві перемоги із розгромним рахунком 6:0 є свідченням неймовірного апетиту та азарту лондонської команди. Хоча, беручи до уваги перший тайм гри проти "Вігана", про розгром мова не йшла. Господарі мали своїх кілька напівмоментів на початку матчу, проте не змогли їх реалізувати. Єдиний гол у першій половині гри забив Флоран Малуда, добивши м’яч у сітку після удару Лемпарда.

Надломив хлопців із "Вігана" початок другого тайму та дубль Анелька, щоправда, другий свій гол француз провів із офсайду. Наприкінці зустрічі свіжі Калу та Бенаюн довершили другу розгромну перемогу "Челсі".

"Віган" - "Челсі" - 0:6 (0:1)

Голи: Малуда (34), Анелька (47, 51), Калу (77, 89), Бенаюн (90).

"Віган": Кіркленд - Стам, Алькарас, Гоурі, Фігероа (Бойс 83) - Маккарті (Вотсон 79), Діаме (МакАртур 79), Томас, Н'Зоґбія - Родальєга, Боселлі.

"Челсі": Чех - Івановіч (Феррейра 62), Террі, Алекс, Е. Коул - Есьєн (Бенаюн 79), Мікел, Лемпард - Малуда (Калу 69), Анелька - Дрогба

Попередження: Діаме (59) - Івановіч (36),Террі (60).