Директора тернопільського училища ресторанного сервісу і торгівлі Андрія Каплуна звільнили з посади. Проте він залишився в училищі викладати. Про свої "каплунівські" методи не забув. Цього разу вирішив покарати одного з учнів. Не сподобалося Каплуну як той висловився про його родичів.

"Він просто відійшов з ним до гаражів, які розташовані на території училища, і там почав йому погрожувати, що відвезуть його в ліс, що там його і закопають. Потім наніс йому кілька ударів", — розповів учень Тернопільського вищого професійного училища Віталій Максимовець.

Неповнолітньому учневі Каплун розсік губу. Зараз хлопець в училищі не з'являється — оговтується від пережитого. Йому навіть психологічна допомога потрібна.

Проти педагога розпочали кримінальне провадження за завдання легких тілесних ушкоджень. Цю справу долучать до ще одної — про катування, яку вже раніше відкрили проти Каплуна. А в обласному департаменті освіти обіцяють, як тільки завершиться поліцейське рослідування, "педагога" звільнять з училища.

Сам же Каплун після розголосу про його черговий "виховний процес" потрапив у лікарню, буцімто з гіпертонією.