Проти 16-річного викрадача порушена кримінальна справа за двома статтями. Окрім викрадення людини, йому інкримінують і пограбування, адже зловмисник регулярно викрадав телефони. Так само забрав мобільник викрадач і у молодшого за себе заручника.

"Було затримано особу, яка здійснювала телефонний дзвінок. Ним виявився мешканець 1994 року народження, який неодноразово у своїх однолітків відбирав мобільні телефоні і при цьому вимагав грошову винагороду", - каже керівник кримінальної міліції Артемівського РВ міліції м. Луганська Сергей Паращенко.

Викуп зловмисник за заручника - просив у батьків, інакше погрожував розправою над їхнім сином.

"Чути такі слова, що у тебе час до четверга, а потім з'являтимуться сина твого пальці по частинах. Материнське серце відразу підказало, що це правда. Я відразу подзвонила в міліцію", - каже мати заручника Тамара Іванівна.

Прослідкувати місце утримання заручника правоохоронцям вдалось за півдоби. Зловмисник тримав бранця у дачному будинку своїх батьків. Внаслідок спецоперації луганські правоохоронці визволили заручника та схопили підозрюваного. Обидва - учні однієї зі шкіл Луганська. Зараз стан здоров'я бранця – задовільний.